Žaluzie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nunc dapibus tortor vel mi dapibus sollicitudin. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae.

Interierové horizontální žaluzie

– jsou snadno regulovatelné a jsou vhodné pro všechny typy oken průmyslových i soukromých objektů. Žaluzie mají dlouhou životnost a snadnou obsluhu i údržbu.

Vertikální žaluzie

– jsou známy hlavně z kancelářských a veřejných prostor. Stále oblíbenější jsou však i v rodinných domech a bytech, zvláště s použitím speciálních dekoračních materiálů. Textilní vertikální žaluzie jsou prvkem, který nejen umožňuje zastínění, ale také ho dotváří po estetické stránce. Jsou zvláště vhodné pro zastínění velkých ploch, jako jsou zimní zahrady, bazénové haly atp. Výhodou vertikálních žaluzií je jejich variabilita. Vyrábí se v širokém množství tvarů – oblouky (horizontální i vertikální), šikminy. To poskytuje architektům široký prostor při navrhování interiérů.

Textilní lamely

jsou vyrobeny z nehořlavých, antistatických materiálů. Vertikální žaluzie vyrábíme o šířce lamel 89 a 127mm. Horní rám je z hliníkového profilu, který je standardně bílý. Na přání můžeme nosný profil nalakovat v jakémkoli odstínu RAL. Z katalogu, který obsahuje více než 20 druhů látek a více než 100 různých odstínů si určitě vyberete.žbu.