Vestavěné skříně

Součástí každého moderního bytu,jsou úložné prostory, kde jsou umístěny prostorné vestavěné skříně.Vestavěné skříně,ve většině případů se jedná o šatní skříně,jsou nejčastěji umisťovány do chodby,bývají také součástí předsíňového nábytku, dále jsou pak součástí ložnice a děstkého pokoje.

V novějších bytech a domech jsou již přímo vyprojektovány prostory,které jsou přímo určeny jako šatny.Protože se jedná o uzavřené protory,není nutné,pokud to zákazník nepožaduje,vybavit šatny dveřmi.Díky atypické výrobě přímo na míru,je možné maximálně využít prostor,kde mají být vestavěné skříně,nebo šatny umístěny. Další výhodou,je možnost navrhnout si vnitřní uspořádání vestavěných skříní a šaten přesně dle Vašich potřeb.Každý ze zákazníků má jiné priority.

Velký výběr materiálů,Vám umožní mít doma nejen praktickou vestavěnou skříň,nebo šatnu,ale vestavěná skříň se zároveň může stát zajímavým designovým prvkem Vašeho bytu.Vestavěné skříně lze realizovat jak s posuvnými tak otevíracími dveřmi,nebo jejich kombinací,dle priorit zákazníka,nebo dle možností prostoru.Vestavěné skříně je také možné využít v atypických prostorech.Ve většině případů se jedná o podkrovní prostory,které jsou sešikmené do boku,případně dozadu.

Zakoupením vestavěné skříně,případně šatny,získá zákazník v každém případě nejen zajímavý designový prvek bytu,ale hlavně 100% využitelné úložné prostory.